Naša škola uspješno je predstavljena u emisiji Grad na gori na Hrvatskom katoličkom radiju.

Trima emisijama HKR pokušat će dočarati bogatstvo naše škole koja će stoti rođendan navršiti 25. listopada.

U prvoj emisiji o svojim danima provedenim u Nadbiskupskoj klasičnoj gimnaziji govorio je požeški biskup Antun Škvorčević, profesorica Nevenka Nekić, o svom viđenju rada u NKG-u govorila je profesorica Snježana Gabelić, a o svojim nkgeovskim danima progovorili su bivši učenici don Josip Mudronja, Hanna Pohle te ovogodišnji maturant Luka Keran. Emisiju je uredila i vodila Snježana Kirinić Grubić

Poslušajte iz prve ruke zašto je NKG dobar odabir za učenike, što se sve krije pod nazivom Nadbiskupska klasična gimnazija i koliko je lijepo znati da naši bivši i sadašnji učenici iskreno i s ljubavlju govore o svojoj školi…

Link za poslušati emisiju: https://soundcloud.com/hrvatska-katolicka-mreza/grad-na-gori-310520